products

1x8 1x12 2x8 2x12 MPO MTP Kasetleri SC APC konnektörü Breakout Fanout

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: 7 gün
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: FTTH için Özelleştirilmiş SC APC Optik Hızlı Konektör Hızlı Konektör SM MM 0.9mm Konnektör bağlayıcı: SC APC
lif sayısı: 1*8, 1*12, 2*12, 1*24, 2*24 lif türü: SA,AA
uygulama: ağlar
Vurgulamak:

2x12 MPO MTP Kasetleri

,

1x8 MPO MTP Kasetleri

,

MPO MTP Geçiş Kasetleri


Ürün Açıklaması

1x8 1x12 2x8 2x12 MPO MTP Kasetleri SC APC Konnektör Breakout Fanout

 

Özelleştirilmiş 1x8 1x12 2x8 2x12 Breakout Fanout MPO/MTP Geçiş Kasetleri

 

Açıklama

OPTICKING MTP/MPO geçiş kasetleri, dışarıda adaptörlü Tak ve Çalıştır (PnP) LGX kaset kutularında paketlenmiş, çok fiberli MTP/MPO ana kablolarını bağlamak ve bunları bölmek için ideal olan bir tür koparma/fan çıkışı MPO kablo tertibatıdır. çeşitli yama kabloları.Her kaset, minimum eğitim ile hızlı ve kolay saha kurulumu için tasarlanmış, önceden sonlandırılmış ve test edilmiş MPO hidra koparma/fan çıkış kablolarıyla dahili olarak tamamen doldurulmuş olarak gelir.Bu kasetler, 10G/25G Ethernet, daha yüksek hızlı 40G/100G Ethernet taleplerini karşılar ve 10G/25G'den 40G/100G'ye standartlara uyumlu kablo tesisi geçişi için kullanılabilir.Opticking geçiş kasetleri tamamen yapılandırılabilir, konektör/adaptör tipi ve kılıf malzemesi dahil olmak üzere çeşitli kablo ve konektör kombinasyonlarıyla mevcuttur.Yüksek düzeyde entegre tasarım ve üretim kapasitesi ile Opticking, optimum performans ve güvenilirlik sağlamak için %100 test edilmiş özelleştirilmiş MTP/MPO geçiş kasetleri sağlar.

 

Özellikleri

  1. Standart, Elit / Düşük Kayıp olarak mevcut ekleme kaybı tipi
  2. 1*8, 1*12, 2*12, 1*24, 2*24 olarak fiber sayısı mevcuttur
  3. Erkek, Dişi olarak MTP/MPO konnektör tipi mevcuttur
  4. Fiber tipi SM (G652D, G657A1, G657A2), MM (OM1, OM2, OM3, OM4) olarak mevcuttur
  5. Hytrel, OFNR, LSZH, OFNP'de kablo kılıfı tipi mevcuttur
  6. MTP, MPO ile APC veya PC parlatma tipinde bulunan çoklu fiber konektör tipi
  7. APC veya UPC parlatma tipi ile LC, SC'de bulunan tek fiber konektör tipi
  8. Kolay ve hızlı kurulum için yüksek yoğunluklu ve küçük tasarım
  9. Garantili kaliteye sahip saha bağlantıları ve fiber yönlendirmeyi basitleştirin
  10. Hareketler, eklemeler ve değişiklikler için kolay yeniden yapılandırma ile modüler sistem yönetimi

Uygulamalar

  1. Veri Merkezi Altyapısı
  2. Yüksek Yoğunluklu Fiber Yönetimi
  3. Telekomünikasyon Ağları
  4. Geniş Bant/CATV Ağları
  5. LAN/WAN Tesisleri

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395