products

Tek Model Fiber MSA SFF-8431 BIDI DDM LC 10G SFP + Alıcı-Verici Modülü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KSFP10-4955SL80X
Min sipariş miktarı: 5
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Yetenek temini: Ayda 15000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: SFP optik alıcı-verici Besleme gerilimi: 3.3V
dalga boyu: 1490nm / 1550nm İletim Mesafesi: 80km
Elyaf Türü: SMF DDM: Evet
Vurgulamak:

SFF-8431 BIDI DDM LC 10G SFP +

,

10G SFP + Alıcı-Verici Modülü

,

OPTICKING SFP + Alıcı-Verici Modülü


Ürün Açıklaması

10G SFP + BIDI 80km 1490nm / 1550nm LC Konnektörü

Tek Model Fiber MSA SFF-8431 1490nm / 1550n 80km BIDI LC DDM 10G SFP + Modülü

 

Tanım ve Özellikler

Bu alıcı-verici, çalışırken takılabilir 3.3V Küçük Form Faktörlü alıcı-verici modülüdür.10 Gb / sn'ye kadar hızlar gerektiren yüksek hızlı iletişim uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır, SFF-8472 SFP + MSA ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Modül veri bağlantısı 9 / 125um tek modlu fiberde 80 km'ye kadar.Opticking SFP + alıcı-vericileri, benzersiz bir gelişmiş dijital tanılama izleme arayüzü sağlar.
alıcı-verici sıcaklığı, lazer öngerilim akımı gibi cihaz işletim parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlar, iletiliroptik güç, optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı aldı. Aynı zamanda gelişmiş bir alarm sistemini tanımlar vebelirli işletim parametreleri fabrikada ayarlanan normal aralığın dışında olduğunda son kullanıcıları uyaran uyarı bayrakları.

 

Özellikleri

  • SMF'de 80 km'ye kadar iletim
  • 10.3125Gbps'ye kadar
  • 1490nm / 1550nm DFB lazer ve PIN alıcısı
  • SFI elektrik arayüzü
  • Entegre Dijital Teşhis izleme için 2 kablolu arayüz
  • Tek LC konektörlü SFP + MSA paketi
  • Çalışır durumda takılabilir
  • Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması
  • + 3.3V güç kaynağı
  • 1.0W'tan az güç tüketimi
  • Çalışma durumu sıcaklığı: 0 ~ + 70 ° C
  • cisco 10gb SFP +

 

Başvurular

  • Yüksek hızlı depolama alanı ağları
  • Bilgisayar kümesi çapraz bağlantısı
  • Özel yüksek hızlı veri boruları

 

 

Sipariş Bilgileri

 

Ürün numarası Dalgaboyu Tarih oranı Mesafe TX Gücü RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm / 1270nm 10 Gb / sn 20 km -3 ~ 3dbm <-14.4dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-2733SL20X 1270nm / 1330nm 10 Gb / sn 20 km -3 ~ 3dbm <-14.4dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-3327SL40X 1330nm / 1270nm 10 Gb / sn 40 km -1 ~ + 4dbm <-15.0dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-2733SL40X 1270nm / 1330nm 10 Gb / sn 40 km -1 ~ + 4dbm <-15.0dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-5549SL80X 1550nm / 1490nm 10 Gb / sn 80 km 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD EVET
KSFP10-4955SL80X 1490nm / 1550nm 10 Gb / sn 80 km 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD EVET

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395