products

850nm 100M 100G QSFP28 SR4 QSFP28 MPO Alıcı-Verici

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE, FCC, UL
Model numarası: KQSF0A-0085MM01X
Min sipariş miktarı: 6
Ambalaj bilgileri: kabarcık
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 1000
Detay Bilgi
Ürün adı: 100G QSFP28 optik alıcı-verici Veri hızı: 100 gram
dalga boyu: 850 nm Bağlayıcı: MPO
Vurgulamak:

850nm 100G QSFP28 SR4

,

100M 100G QSFP28 SR4

,

QSFP28 MPO Alıcı-Verici


Ürün Açıklaması

Ethernet Veri Merkezi için 100G QSFP28 SR4 850nm 100M MPO optik alıcı-verici optik modülü

 

QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ve CAUI-4 standardıyla tamamen uyumludur.Optik Alıcı-Verici Modülü, bir MTP / MPO-12 konektörü aracılığıyla 850 nm dalga boyu kullanılarak OM4 çok modlu fiber (MMF) üzerinden 100 m'ye kadar 100 GBASE Ethernet veriminde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Veri merkezleri, yüksek performanslı bilgi işlem ağları, kurumsal çekirdek ve dağıtım katmanı uygulamaları için yüksek yoğunluklu ve düşük güç tüketen 100GBASE Ethernet çözümü sağlar.

 

Ürün özelliği

  • 4 bağımsız tam çift yönlü kanal
  • Kanal başına 28 Gb / sn'ye kadar veri hızı
  • QSFP28 MSA uyumlu
  • 100 m'ye kadar OM4 MMF iletimi
  • Maksimum güç tüketimi 3,5W
  • MTP / MPO optik konektör
  • IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ile uyumlu
  • RoHS-6 uyumlu
  • Tek 3,3V güç kaynağı
  • Çalışma durumu sıcaklığı
  • Ticari: 0 ° C ila + 70 ° C

Başvurular

  • 100G Ethernet
  • InfiniBand DDR

Sipariş Bilgileri

 

Ürün numarası Dalgaboyu Veri hızı Mesafe TX Gücü RX Sens LD PD DDM
KQSF0A0085MM01X (SR4) 850 nm 100 Gb / sn 100 milyon -8.4 ~ 2.4dBm <-5.2dBm VCSEL TOPLU İĞNE EVET
KQSF0AL031SL10X (LR4) LAN WDM (not2) 100 Gb / sn 10 km -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB TOPLU İĞNE EVET
KQSF0AL031SL10X (LR4) LAN WDM (not2) 100 Gb / sn 10 km -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB TOPLU İĞNE EVET
KQSF0AC027SL00X (CWDM4) CWDM (not1) 100 Gb / sn 10 km -6.5 ~ 2.5dBm <-10.0dBm DFB TOPLU İĞNE EVET
KQSF0A 0031SM00X (PSM4) 1310 nm 100 Gb / sn 2 km -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB TOPLU İĞNE EVET

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395