products

OEM ODM 100G QSFP28 PSM4 1310nm 2km Qsfp Alıcı-Verici Modülü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE, FCC, UL
Model numarası: KQSF0A-0031SM00X
Min sipariş miktarı: 6
Ambalaj bilgileri: kabarcık
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 1000
Detay Bilgi
Ürün adı: 100G QSFP28 optik alıcı-verici Veri hızı: 100 gram
dalga boyu: 1310nm Bağlayıcı: MPO
Vurgulamak:

ODM 100G QSFP28 PSM4

,

100G QSFP28 PSM4 1310nm

,

2km Qsfp Alıcı-Verici Modülü


Ürün Açıklaması

100G QSFP28 PSM4 optik alıcı-verici optik modülü
 
100GBASE Dörtlü Küçük Form Faktörlü Takılabilir (QSFP) portföyü, müşterilere veri merkezi, yüksek performanslı bilgi işlem ağları, kurumsal çekirdek ve dağıtım katmanları ve hizmet sağlayıcı uygulamaları için çok çeşitli yüksek yoğunluklu ve düşük güçlü 100 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar.
 
QSFP-100G-PSM4-S Modülü, MPO konektörleri ile SMF üzerinden 500 metreden 2 km'ye kadar bağlantı uzunluklarını destekler.100 Gigabit Ethernet sinyali, MPO multifiber konektörlerle sonlandırılmış 12 fiber paralel fiber üzerinden taşınır.
 
 
Ürün Özellikleri

  1. Çalışır durumda takılabilir QSFP28 form faktörü
  2. 4 kanallı tam çift yönlü alıcı-verici modülü
  3. 103,125 Gb / sn toplam bit hızını destekler
  4. 4 kanal verici
  5. Hem alıcı hem de verici kanallarda dahili CDR devreleri
  6. CDR baypas desteği
  7. Yerleşik dijital teşhis işlevleri
  8. Çalışma durumu sıcaklık aralığı: 0 ila 70 ° C
  9. Tek 3,3V güç kaynağı
  10. RoHS-6 uyumlu (kurşunsuz)

Başvurular

  1. 100G Ethernet
  2. InfiniBand DDR

Sipariş Bilgileri

Ürün numarası Dalgaboyu Veri hızı Mesafe TX Gücü RX Sens LD PD DDM
KQSF0A-0085MM01X (SR4) 850 nm 100 Gb / sn 100 milyon -8.4 ~ 2.4dBm <-5.2dBm VCSEL TOPLU İĞNE EVET
KQSF0A-L031SL10X (LR4) LAN WDM (not2) 100 Gb / sn 10 km -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB TOPLU İĞNE EVET
KQSF0A-C027SL00X (CWDM4) CWDM (not1) 100 Gb / sn 10 km -6.5 ~ 2.5dBm <-10.0dBm DFB TOPLU İĞNE EVET
KQSF0A-0031SM00X (PSM4) 1310 nm 100 Gb / sn 2 km -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB TOPLU İĞNE EVET

 
 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395