products

FTTH için OEM ODM 1x32 Fiber Splitter SC PC Fiş Kutusu Yüksek İzolasyon

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: fiş kutusu plc ayırıcı Yapılandırma: 1x32
dalga boyu: 1260-1650nm özellik: Düşük Ekleme Kaybı, Yüksek izolasyon
Uygulama: PON ağları ve FTTH
Vurgulamak:

ODM 1x32 Fiber Bölücü

,

SC PC 1x32 Fiber Bölücü

,

OEM 1x32 plc ayırıcı


Ürün Açıklaması

FTTH için OEM ODM 1x32 SC PC optik fiber plc ayırıcı fiş kutusu plc ayırıcı

Fiber optik ekipman 1260 ila 1650 nm ftth optik fiber plc ayırıcı 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64

 

Özellikleri
※ Düşük Ekleme Kaybı
※ Düşük PDL
※ Yüksek Güvenilirlik ve istikrar
※ Geniş çalışma dalga boyları aralığı
※ GR-1209 ve 1221-CORE Testini geçti

 

Uygulama
※ Fiber optik ekipmanlar ve sistemler
※ CATV ağları
※ Veri iletişimleri
※ Pasif optik ağ

 

Premium sınıf
Parametre 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32
Kaybı Ekle (dB) 3.7 7 10.3 13.4 16.8 20 4 7.5 10.8 14 17.3
Tekdüzelik (dB) 0.5 0.5 0.8 1 1.5 1.8 0.8 1 1.4 1.5 2
PDL (dB) 0.2 0.2 0.2 0.2 0.2 0.3 0.2 0.2 0.2 0.3 0.3
Standart Sınıf
Parametre (dB) 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32
Kaybı Ekle (dB) 4 7.4 10.8 13.8 17.2 20.4 4.5 7,9 11.3 14.6 17.8
Tekdüzelik (dB) 0.6 0.8 1 1.3 1.5 1.8 1.2 1.4 1.5 1.8 2.4
PDL (dB) 0.2 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.3 0.3 0.3 0.4 0.4
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1260 ~ 1650
Paket Boyutu (LxWxH) (mm) Özelleştirilmiş (Kaset Tipi, 19 "Raf Tipi, LGX Tipi ...)
Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥50
Yönlülük (dB) 55
Elyaf Tipi G.657A
Elyaf Uzunluğu Özelleştirilmiş
Bağlayıcı türü Özelleştirilmiş
Çalışma Sıcaklığı (° C) -40 ° C ~ + 85 ° C
Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ° C ~ + 85 ° C

Not: ● Bağlayıcı Kaybı Olmadan
● çalışma dalgaboyu tasarımla garanti edilir. Test sonuçları 1310 ve 1550 nm için veri sağlar.

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395