products

1x8 1x12 2x12 1x24 2x24 MPO MTP Kaset MPO'dan LC Kasete

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: MPO MTP Geçiş Kasetleri Uygulama: FTTH
Yapılandırma: 1X4 1X8 1X16 1X32 özelleştirilmiş Fiber sayısı: 1 * 8, 1 * 12, 2 * 12, 1 * 24, 2 * 24
Bağlayıcı: LC PC SC özelleştirilmiş
Vurgulamak:

2x24 MPO MTP Kaset

,

1x24 MPO MTP Kaset

,

2x12 mpo - lc kaset


Ürün Açıklaması

FTTH için özelleştirilmiş 1x8 1x12 2x12 1x24 2x24 MPO MTP Geçiş Kasetleri

Açıklama

OPTICKING MTP / MPO geçiş kasetleri, adaptörleri dışarıda bulunan Tak ve Çalıştır (PnP) LGX kaset kutularında paketlenmiş, çok fiber MTP / MPO ana kabloları bağlamak ve bunları bölmek için ideal olan bir tür koparma / yayma MPO kablo düzeneğidir. çeşitli ara kablolar.Her kaset, minimum eğitimle hızlı ve kolay saha kurulumu için tasarlanmış, önceden sonlandırılmış ve test edilmiş MPO hidra koparma / fanout kabloları ile dahili olarak tam olarak doldurulmuş olarak gelir.Bu kasetler, 10G / 25G Ethernet, daha yüksek hızlı 40G / 100G Ethernet taleplerini karşılar ve 10G / 25G'den 40G / 100G'ye standartlara uygun kablo tesisi geçişi için kullanılabilir.Opticking geçiş kasetleri tamamen yapılandırılabilir, konektör / adaptör tipi ve kılıf malzemesi dahil olmak üzere çeşitli kablo ve konektör kombinasyonlarıyla mevcuttur.Son derece entegre tasarım ve üretim kapasitesi ile Opticking, optimum performans ve güvenilirlik sağlamak için% 100 test edilmiş özelleştirilmiş MTP / MPO geçiş kasetleri sağlar.

Özellikleri

  1. Ekleme kaybı türü Standart, Elit / Düşük Kayıpta mevcuttur
  2. Fiber sayısı 1 * 8, 1 * 12, 2 * 12, 1 * 24, 2 * 24 olarak mevcuttur
  3. Erkek, Dişi olarak MTP / MPO konektör tipi mevcuttur
  4. SM (G652D, G657A1, G657A2), MM (OM1, OM2, OM3, OM4) olarak mevcut fiber tipi
  5. Hytrel, OFNR, LSZH, OFNP olarak mevcut kablo kılıf tipi
  6. MTP, MPO'da APC veya PC parlatma tipinde mevcut çoklu fiber konektör tipi
  7. APC veya UPC cilalama tipi ile LC, SC'de tek fiber konektör tipi mevcuttur
  8. Kolay ve hızlı kurulum için yüksek yoğunluklu ve küçük tasarım
  9. Garantili kalitede ve fiber yönlendirmeyi basitleştiren saha bağlantıları
  10. Hareketler, eklemeler ve değişiklikler için kolay yeniden yapılandırmaya sahip modüler sistem yönetimi

Başvurular

  1. Veri Merkezi Altyapısı
  2. Yüksek Yoğunluklu Fiber Yönetimi
  3. Telekomünikasyon Ağları
  4. Genişbant / CATV Ağları
  5. LAN / WAN Tesisleri

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395