products

OPTICKING Kare Tip FC Zayıflatıcı MPO MTP Konektörü WAN / LAN için

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Min sipariş miktarı: 500
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: FC Kare Tip Zayıflatıcı dalga boyları: SM / MM
Vurgulamak:

OPTICKING FC Zayıflatıcı

,

Kare Tip FC Zayıflatıcı

,

SM / MM MPO MTP Konektörü


Ürün Açıklaması

OPTICKING FC Kare Tip Zayıflatıcı WAN / LAN / Telekomünikasyon FTTH / Kablo TV için

 

Özellikleri

※ Yüksek dayanıklılık

※ 1 ile 30dB arasında değişen zayıflama seviyeleri

※ Çift dalga boylarına uygun katkılı fiber

※ TIA / IEA, IEC, RoHS ile uyumlu

Başvurular

EDFA, DWDM, Uzun Yol

WAN / LAN / Telekomünikasyon

FTTH / Kablo TV

Gigabit uygulamaları (ATM, Ethernet)

 

Teknik Özellikler Tek mod Çoklu mod APC
Zayıflama Tolerabce 1 ila 10dB: ± 0,5dB, 11 ila 30dB;±% 5
Geri dönüş kaybı ≥55 dB ≥20 dB ≥65 dB
Çalışma Sıcaklığı -40 ℃ ile + 85 ℃
Dayanıklılık ≤0.1 dB tipik değişim, 500 çiftleşme
Mevcut Dalga Boyları SM = 1310 ve 1550nm, MM = 850 nm

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395