products

Tek Modlu 55dB FTTH FC APC Adaptörü Plastik MPO MTP Konektörü

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: adaptör Bağlayıcı: FC APC özelleştirilmiş
Uygulama: FTTH Malzeme: plastik
özellik: 1 ila 30dB arasında değişen yüksek dayanıklılık / Zayıflatma seviyeleri
Vurgulamak:

FTTH FC APC Adaptörü

,

Plastik MPO MTP Konektörü

,

55dB FC APC Adaptörü


Ürün Açıklaması

WAN / LAN / Telekomünikasyon FTTH / Kablo TV için Özelleştirilmiş FC APC Adaptörü

Özellikleri

※ Yüksek dayanıklılık

※ 1 ile 30dB arasında değişen zayıflama seviyeleri

※ Çift dalga boylarına uygun katkılı fiber

※ TIA / IEA, IEC, RoHS ile uyumlu

Başvurular

EDFA, DWDM, Uzun Yol

WAN / LAN / Telekomünikasyon

FTTH / Kablo TV

Gigabit uygulamaları (ATM, Ethernet)

 

Teknik Özellikler Tek mod Çoklu mod APC
Zayıflama Tolerabce 1 ila 10dB: ± 0,5dB, 11 ila 30dB;±% 5
Geri dönüş kaybı ≥55 dB ≥20 dB ≥65 dB
Çalışma Sıcaklığı -40 ℃ ile + 85 ℃
Dayanıklılık ≤0.1 dB tipik değişim, 500 çiftleşme
Mevcut Dalga Boyları SM = 1310 ve 1550nm, MM = 850 nm

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395