products

Singlemode OM3 SC Tek Yönlü Adaptör FTTH SC Tek Yönlü Konektör

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
product name: SC Adaptor housing material: plastic
application: FTTH feature: Low Insertion Loss,High isolation
adaptor type: FC ST SC LC
Vurgulamak:

OM3 SC Tek Yönlü Adaptör

,

Tekli SC Tek Yönlü Adaptör

,

FTTH SC Tek Yönlü Bağlayıcı


Ürün Açıklaması

Aktif cihaz sonlandırma telekomünikasyon ağları için SC Adaptörü OM3

 

Özellikleri

※ Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

※ Mekanik Boyutların Yüksek Hassasiyeti

※ Telcordia GR-326-Core, IEC, TIA ile uyumlu

※ RoHS uyumlu

※% 100 Optik test

Adaptör Tipi Mod Çekirdek Muhafaza Rengi Dişi Toz Kapağı Rengi Erkek Toz Kapağı Rengi
FC Erkek - LC Kadın Tek mod Basit Metal FC: Beyaz / Kırmızı / Mavi / Yeşil / Sarı / Siyah FC / SC / ST: Şeffaf
FC Erkek - SC Dişi Çok modlu Basit Metal SC: Şeffaf / Yarı Şeffaf / Mavi / Yeşil / Bej / Siyah / Deniz Mavisi / Macenta LC: Beyaz / Siyah / Şeffaf
FC Erkek - ST Kadın APC Basit Metal ST: Kırmızı / Mavi / Yeşil / Sarı / Siyah  
SC Erkek - FC Dişi  

Basit/

Dubleks

Mavi veya Bej / Metal LC: Beyaz / Siyah / Mavi / Yeşil / Deniz Mavisi / Yarı Şeffaf  
SC Erkek - ST Dişi  

Basit/

Dubleks

Mavi veya Bej / Metal    
SC Erkek - LC Dişi (Metal)   Basit Mavi veya Bej / Metal    
LC Erkek - FC Dişi   Basit Mavi veya Bej / Metal    
LC Erkek - SC Dişi   Basit Mavi veya Bej / Metal    
LC Erkek - ST Kadın   Basit Mavi veya Bej / Metal    
ST Erkek - FC Dişi   Basit Metal    
ST Erkek - SC Dişi   Basit Metal    
ST Erkek - LC Kadın   Basit Metal    
SC Erkek - LC Dişi (Plastik)   Basit Mavi veya Bej / Metal    

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395