products

Patch Cord'lu LC SC ST FC MPO MTP Konnektör SM MM fiber tipi

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Fiyat: USD
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
kablo demeti: MPO MTP Yama Kablosu uzunluk: 1m,3m,7m,10m özelleştirilmiş
lif türü: SA,AA lif sayısı: 24, 36, 48, ..., 144
MTP/MPO konektör tipi: erkek, kadın, erkekten kadına
Vurgulamak:

CE MPO MTP Konektörü

,

FCC MPO MTP Konnektörü

,

MPO MTP Yama Kablosu


Ürün Açıklaması

LC SC ST FC MPO MTP Konnektör, Patch Cord ile SM MM Fiber Tipi

 

LC SC ST FC SM MM MPO/MTP Demeti Kabloları Patch Kablo Patchcord Kablosu

 

Açıklama

OPTICKING MTP/MPO kablo demeti kabloları, bir ucunda bir MTP/MPO konektörü ve diğer ucunda birden çok tek fiber konektör (LC, SC, ST, FC, vb.) bulunan, tasarlanmış bir tür koparma/fan çıkışı MPO kablo tertibatıdır. veri dağıtımı ve patch panellere yönlendirme için.Bu kablo tertibatları, 10G/25G Ethernet, daha yüksek hızlı 40G/100G Ethernet taleplerini karşılar ve 10G/25G'den 40G/100G'ye standartlara uyumlu kablo tesisi geçişi için kullanılabilir.Opticking kablo demeti kabloları tamamen yapılandırılabilir, konnektör tipi, koparma konfigürasyonları ve kılıf malzemesi dahil olmak üzere çeşitli kablo ve konnektör kombinasyonları ile mevcuttur.Yüksek düzeyde entegre tasarım ve üretim kapasitesi ile Opticking, optimum performans ve güvenilirlik sağlamak için %100 test edilmiş özelleştirilmiş MTP/MPO kablo demeti kabloları sağlar.

 

Özellikleri

※Standart, Elit / Düşük Kayıpta ekleme kaybı tipi mevcuttur

※Fiber sayısı 8, 12, 24 olarak mevcuttur

※MTP/MPO konnektör tipi Erkek, Dişi olarak mevcuttur

※Fiber tipi SM (G652D, G657A1, G657A2), MM (OM1, OM2, OM3, OM4) olarak mevcuttur

※OFNR, LSZH, OFNP'de mevcut kablo kılıfı tipi

※Fay çıkışı uzunluğu 0,5m, 1m, vb. olarak mevcuttur.

※MTP, MPO ile APC veya PC parlatma tipinde bulunan çoklu fiber konektör tipi

※ APC veya UPC polisaj tipi ile LC, SC'de bulunan tek fiber konektör tipi

※1 ila 999 metre arasında mevcut toplam kablo uzunluğu

※Fabrika sonlandırıldı ve garantili kalite ile test edildi

※Yerden önemli ölçüde tasarruf etmek için yüksek yoğunluk

※Telcordia GR-1435-CORE, GR-2866-CORE, GR-326-CORE, RoHS ile uyumludur

 

Uygulamalar

※Veri Merkezi Ara Bağlantısı

※Omurga Kurulumları

※Telekomünikasyon Ağları

※LAN/WAN Tesisleri

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395