products

ST TO ST Fiber Bağlantı Kablosu 7m Çok Modlu Yama Kablosu OM4 OM3

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Fiyat: USD
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: ST / PC TO ST / PC MM Çok Modlu Yama Kablosu uzunluk: 1m, 3m, 7m, 10m özelleştirilmiş
Elyaf Türü: AA Kablo Çapı: 2.0mm, 3.0mm, özelleştirilmiş
Ceket Malzemesi: PVC
Vurgulamak:

ST TO ST Fiber Yama Kablosu

,

7m Çok Modlu Yama Kablosu OM4

,

OM3 Çok Modlu Yama Kablosu


Ürün Açıklaması

OM1 OM2 OM3 OM4 MM Yama kablosu ST / PC'den ST / PC'ye MM Çok Modlu Yama Kablosu

 

Bağlantı kablosu ST / PC TO ST / PC MM Çok Modlu OM1 OM2 OM3 OM4

SC / PC'den LC / PC'ye çift yönlü çok modlu optik yama kablosunun parametresi:

 

Şartname
Elyaf türü Çok modlu fiber OM1 / OM2 / OM3 / OM4
Kablo tipi 2.0mm / 3.0mm Dubleks LSZH Kablosu
Bağlayıcı türü SC - SC
Kablo uzunluğu Özelleştirilmiş
Kablo rengi

OM1 62.5 / 125: Turuncu

OM2 50/125: Turuncu

OM3: Turuncu / Açık Mavi

OM4: Pembe mor

Maksimum Ekleme Kaybı SC ≤ 0,30 dB
SC ≤ 0,30 dB
Geri dönüş kaybı ≥ 35dB
Tekrarlama ≤0.2dB
Değiştirilebilirlik ≤0.2dB
Dayanıklılık (500 çiftleşme) ≤0.2dB
Dalga boyunun test edilmesi 1310nm ve 850nm
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ~ 85 ℃

 

 

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395