products

MTRJ TO MTRJ Dubleks Çok Modlu OM1 OM2 OM3 Yama Kablosu

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Fiyat: USD
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: MTRJ TO MTRJ Dubleks Çok Modlu Yama Kablosu uzunluk: 1m, 3m, 7m, 10m özelleştirilmiş
Elyaf Türü: AA Kablo Çapı: 2.0mm, 3.0mm, özelleştirilmiş
Ceket Malzemesi: PVC
Vurgulamak:

MTRJ TO MTRJ OM3 Yama Kablosu

,

Dubleks OM2 Yama Kablosu

,

Çok Modlu OM3 Yama Kablosu


Ürün Açıklaması

Yama Kablosu MTRJ TO MTRJ Dubleks Çok Modlu MM Yama Kablosu

Çok Modlu Fiber OM1 / OM2 / OM3 / OM4 Yama Kablosu MTRJ TO MTRJ Dubleks Çok Modlu MM Yama Kablosu

 

Şartname
Elyaf türü Çok modlu fiber OM1 / OM2 / OM3 / OM4
Kablo tipi 1.8mm Dubleks
Bağlayıcı türü MTRJ (Kadın) - MTRJ (Kadın)
Kablo uzunluğu Özelleştirilmiş
Kablo rengi

OM1 62.5 / 125: Turuncu OM2 50/125: Turuncu

OM3: Turuncu / Aqua OM4: Pembe mor

Maksimum Ekleme Kaybı MTRJ ≤ 0,50 dB
MTRJ ≤ 0,50 dB
Geri dönüş kaybı Yok
Tekrarlama ≤ 0.2dB
Değiştirilebilirlik ≤ 0.2dB
Dayanıklılık (500 çiftleşme) ≤ 0.2dB
Dalga boyunun test edilmesi 1310nm ve 850nm
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ~ 85 ℃

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395