products

850nm Aktif Optik Kablo 40G QSFP + - 40 Gigabit Ethernet için 4 × 10G SFP + AOC

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KQSF41-0085MAXXX
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 1500000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: 40G QSFP + - 4 × 10G SFP + AOC güç: 3.3V
Sıcaklık aralığı: 0 ila 70 ° C Maksimum uzunluk: OM3 çok modlu Fiber (MMF) üzerinde 100 m
Uygulama: 40G Ethernet ara bağlantısı
Vurgulamak:

850nm Aktif Optik Kablo

,

40G QSFP + - 4 × 10G SFP + AOC

,

100m - OM3 QSFP + - SFP + AOC


Ürün Açıklaması

40G QSFP + - 4 × 10G SFP + 40 Gigabit Ethernet için 850nm AOC Aktif Optik Kablo

 

Dört kanallı, çalışırken takılabilir, paralel, QSFP + - 4 x 10G SFP + Breakout Aktif Optik Kablo (AOC) çözümümüz, 40Gbps - 4x 10Gbps breakout uygulamaları için tasarlanmıştır.Bu AOC kablosu, her yönde 40 Gb / sn toplam bant genişliğiyle dört veri şeridini bütünleştirir.Her şerit 10.3125 Gbps'de çalışabilir.

 

Ürün Özellikleri

  1. Çalışır durumda takılabilir
  2. QSFP + (SFF-8436) ile uyumlu elektrik arabirimi
  3. 850nm VCSEL verici, PIN foto-dedektör alıcısı
  4. OM3 çok modlu Fiber (MMF) üzerinde 100 m maksimum bağlantı uzunluğu
  5. 3.3V güç kaynağı voltajı
  6. RoHS-6 uyumlu

Başvurular

  1. 4 kanal SDR, DDR ve QDR'de infiniband aktarımı
  2. 40 Gigabit Ethernet
  3. Fiber Kanal uygulamaları
  4. Yüksek performanslı bilgi işlem kümeleri
  5. Sunucular, anahtarlar, depolama ve ana bilgisayar kartı adaptörleri
  6. Veri merkezleri

Sipariş Bilgileri

Ürün numarası Dalgaboyu Veri hızı Mesafe bağlayıcı Çoklu oran LD PD DDM
KQSF41-0085MAXXX 850 nm 4x10 Gb / sn XX AOC Y VCSEL TOPLU İĞNE EVET

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395