products

Çalışır Durumda Takılabilir SMF SFP Modülü 1310nm 10km LC 10G SFP + Alıcı-Verici

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KSFP10-0031SL10X
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: blister kutu
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Yetenek temini: Ayda 15000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: SFP + 1310nm 10km Optik Alıcı-Verici Besleme gerilimi: 3.3V
Veri hızı: 10g dalga boyu: 1310nm
İletim Mesafesi: 10km Elyaf Türü: SMF
DDM: Evet
Vurgulamak:

10km LC 10G SFP + Alıcı-Verici

,

1310nm 10km 10G SFP + Alıcı-Verici

,

Çalışır durumda takılabilir SMF SFP Modülü


Ürün Açıklaması

10G SFP + 1310nm10KM LC Konnektör Optik Modülü

Veri Merkezi Erişim Ağı için 10G SFP + 1310nm 10km SMF LC Optik Alıcı-Verici

 

Tanım ve Özellikler

Bu alıcı-verici, çalışırken takılabilir 3.3V Küçük Form Faktörlü alıcı-verici modülüdür.10 Gbps'ye kadar hızlar gerektiren yüksek hızlı iletişim uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır, uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

SFF-8472 ve SFP + MSA ile.Modül veri bağlantısı 9 / 125um tek modlu fiberde 10 km'ye kadar.

OPTICKING SFP + alıcı-vericileri, alıcı-verici sıcaklığı, lazer öngerilim akımı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı gibi cihaz işletim parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlayan benzersiz bir gelişmiş dijital teşhis izleme arayüzü sağlar. ayrıca, belirli durumlarda son kullanıcıları uyaran gelişmiş bir alarm ve uyarı bayrakları sistemini tanımlar. çalışma parametreleri fabrika ayarlı normal aralığın dışındadır.

 

 

Ürün Özellikleri

  1. Sınıf 1 lazer ürünü EN 60825-1 standartları
  2. 11,3 Gbps'ye kadar çalışma tarihi oranı
  3. MSA SFP + Spesifikasyonu SFF-8431 ile uyumlu
  4. Çalışır durumda takılabilir
  5. 3.3V tek Güç kaynağı
  6. TTL sinyal algılama göstergesi
  7. Çalışma Sıcaklığı Aralığı: X, C (0 ~ 70 ° C) anlamına gelir;I (-40 ~ 85 ° C).
  8. RoHS-6 Uyumlu

 

Sipariş Bilgileri

Ürün numarası Dalgaboyu Tarih oranı Mesafe TX Gücü RX Sens LD PD DDM
KSFP10-0085ML03X 850 nm 10 Gb / sn 300 m -8.2 ~ -1dbm <-9.9dbm VCSEL TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0031SL10X 1310 nm 10 Gb / sn 10 km -6 ~ 0.5dbm <-14.4dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0031SL20X 1310 nm 10 Gb / sn 20 km -6 ~ 0.5dbm <-14.4dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0031SL40X 1310 nm 10 Gb / sn 40 km -3 ~ + 3dbm <-15.5dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0055SL40X 1550 nm 10 Gb / sn 40 km -4.7 ~ + 4dbm <-14.1dbm EML TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0055SL80X 1550 nm 10 Gb / sn 80 km 0 ~ + 4dbm <-24dbm EML APD EVET

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395