products

Veri Merkezi Erişim Ağı için 20km SMF LC 10gbps SFP + Alıcı-Verici Modülü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KSFP10-0031SL20X
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Yetenek temini: Ayda 15000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: SFP+ 1310nm 20km Optik Alıcı-Verici Besleme gerilimi: 3.3V
Veri hızı: 10g dalga boyu: 1310nm
İletim mesafesi: 20km Elyaf Türü: SMF
DDM: Evet
Vurgulamak:

1310nm 20km SFP + Alıcı-Verici Modülü

,

10gbps SFP + Alıcı-Verici Modülü

,

20km SMF LC 10gbps SFP +


Ürün Açıklaması

10G SFP + 1310nm 20 km LC Konektörü Optik Modülü

Veri Merkezi Erişim Ağı için 10G SFP + 1310nm 20km SMF LC Optik Alıcı-Verici

 

Tanım ve Özellikler

Bu alıcı-verici, çalışırken takılabilir 3.3V Küçük Form Faktörlü alıcı-verici modülüdür.10 Gbps'ye kadar hızlar gerektiren yüksek hızlı iletişim uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır, uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

SFF-8472 ve SFP + MSA ile.Modül veri bağlantısı 9 / 125um tek modlu fiberde 20 km'ye kadar.

OPTICKING SFP + alıcı-vericileri, alıcı-verici sıcaklığı gibi cihaz işletim parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlayan benzersiz bir gelişmiş dijital teşhis izleme arayüzü sağlar.

lazer öngerilim akımı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı.Oayrıca, belirli durumlarda son kullanıcıları uyaran gelişmiş bir alarm ve uyarı bayrakları sistemini tanımlar. çalışma parametreleri fabrika ayarlı normal aralığın dışındadır.

 

 

Ürün Özellikleri

  1. Sınıf 1 lazer ürünü EN 60825-1 standartları
  2. 11,3 Gbps'ye kadar çalışma tarihi oranı
  3. MSA SFP + Spesifikasyonu SFF-8431 ile uyumlu
  4. Çalışır durumda takılabilir
  5. 3.3V tek Güç kaynağı
  6. TTL sinyal algılama göstergesi
  7. Çalışma Sıcaklığı Aralığı: X, C (0 ~ 70 ° C) anlamına gelir;E (-10 ~ 85 ° C);I (-40 ~ 85 ° C).
  8. RoHS-6 Uyumlu

 

Sipariş Bilgileri

Ürün numarası Dalgaboyu Tarih oranı Mesafe TX Gücü RX Sens LD PD DDM
KSFP10-0085ML03X 850 nm 10 Gb / sn 300 m -8.2 ~ -1dbm <-9.9dbm VCSEL TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0031SL10X 1310 nm 10 Gb / sn 10 km -6 ~ 0.5dbm <-14.4dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0031SL20X 1310 nm 10 Gb / sn 20 km -6 ~ 0.5dbm <-14.4dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0031SL40X 1310 nm 10 Gb / sn 40 km -2 ~ + 0dbm <-20dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0055SL40X 1550 nm 10 Gb / sn 40 km -4.7 ~ + 4dbm <-14.1dbm EML TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-0055SL80X 1550 nm 10 Gb / sn 80 km 0 ~ + 4dbm <-24dbm EML APD EVET

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395