products

Kablosuz Ağ 1270nm 10G Bidi SFP + 40km Optik Fiber Modülü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KXFP10-2733SL40X
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: blister kutu
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C`` T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 15000 birim
Detay Bilgi
Ürün adı: 10G SFP + bidi 40km Optik Alıcı-Verici Besleme gerilimi: 3.3V
güç: 0 ° 4dBm Veri hızı: 10Gbps
Arayüz: LC İletim Mesafesi: 40km
Elyaf Türü: SM DDM: Evet
Vurgulamak:

1270nm 10G Bidi SFP + 40km

,

SFP + 40km Optik Fiber Modülü

,

OPTICKING Optik Fiber Modülü


Ürün Açıklaması

Kablosuz ağ için 10G Bidi SFP + 40km optik alıcı-verici optik modülü

kablosuz ağ 10G Bidi SFP + 40km Tx1270nm / Rx1330nm, Tx1330nm / Rx1270nm optik alıcı-verici optik modül

 

Tanım ve Özellikler

Bu alıcı-verici, çalışırken takılabilir 3.3V Küçük Form Faktörlü alıcı-verici modülüdür.10 Gb / sn'ye kadar hızlar gerektiren yüksek hızlı iletişim uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır, SFF-8472 SFP + MSA ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Modül veri bağlantısı, 9 / 125um tek modlu fiberde 40 km'ye kadar bağlantı sağlar. SFP + alıcı-vericiler tercihi, benzersiz bir gelişmiş dijital tanılama izleme arayüzü sağlar. alıcı-verici sıcaklığı, lazer öngerilim akımı gibi cihaz işletim parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlar, iletilir optik güç, optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı aldı. Aynı zamanda gelişmiş bir alarm sistemini tanımlar ve belirli işletim parametreleri fabrikada ayarlanan normal aralığın dışında olduğunda son kullanıcıları uyaran uyarı bayrakları.

 

Özellikleri

  1. Sınıf 1 lazer ürünü EN 60825-1 standartları
  2. Destek 9,9 GB / sn - 11,3 GB / sn bit Hızları
  3. SFP MSA ile uyumlu
  4. Dubleks LC konektörü
  5. Çalışır durumda takılabilir
  6. 3.3V tek Güç kaynağı
  7. Dahili Dijital Teşhis Fonksiyonları
  8. RoHS-6 uyumlu

 

Başvurular

  • 10-Gigabit Ethernet

  • 10G Fiber Kanal

  • SONET / SDH OC-192 / STM-64

  • OTN OTU2e uygulamaları

 

 

Sipariş Bilgileri

Ürün numarası Dalgaboyu Tarih oranı Mesafe TX Gücü RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm / 1270nm 10 Gb / sn 20 km -3 ~ 3dbm <-15dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-2733SL20X 1270nm / 1330nm 10 Gb / sn 20 km -3 ~ 3dbm <-15dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-3327SL40X 1330nm / 1270nm 10 Gb / sn 40 km 0 ~ + 4dbm <-16.5dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-2733SL40X 1270nm / 1330nm 10 Gb / sn 40 km 0 ~ + 4dbm <-16.5dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP10-5549SL80X 1550nm / 1490nm 10 Gb / sn 80 km 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD EVET
KSFP10-4955SL80X 1490nm / 1550nm 10 Gb / sn 80 km 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD EVET

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395