products

155M 120km 1550nm SFP LC Alıcı-Verici Fiber Optik Modülü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KSFP01-0055SL12X
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: Naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 15000 Adet / Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: 155M SFP Optik Alıcı-Verici Besleme gerilimi: 3.3V
güç: 0 ~ 5dBm Veri hızı: 155m
dalga boyu: 1550 DDM: Evet
Vurgulamak:

OPTICKING SFP LC Alıcı-Verici

,

120km SFP LC Alıcı-Verici

,

1550nm SFP Optik Modül


Ürün Açıklaması

155M SFP 1550nm 120km LC Optik Modül

155M SFP 1550nm 120km LC optik alıcı-verici optik modül

Tanım ve Özellikler

Bu alıcı-verici, çalışırken takılabilir 3.3V Küçük Form Faktörlü alıcı-verici modülüdür.155 mbps'ye kadar hız gerektiren yüksek hızlı iletişim uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır, uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır

SFF-8472 ve SFP + MSA ile.Modül veri bağlantısı, tek modlu fiberde 120 km'ye kadar.

OPTICKING SFP + alıcı-vericileri, alıcı-verici sıcaklığı, lazer öngerilim akımı, iletilen optik güç, alınan optik güç ve alıcı-verici besleme voltajı gibi cihaz işletim parametrelerine gerçek zamanlı erişim sağlayan benzersiz bir gelişmiş dijital teşhis izleme arayüzü sağlar. ayrıca, belirli durumlarda son kullanıcıları uyaran gelişmiş bir alarm ve uyarı bayrakları sistemini tanımlar. çalışma parametreleri fabrika ayarlı normal aralığın dışındadır.

 

Ürün Özellikleri

  1. Sınıf 1 lazer ürünü EN 60825-1 standartları
  2. 2,67 Gbps'ye kadar çalışma veri hızı
  3. SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu
  4. SDH / SONET ile uyumlu
  5. Tek LC konektörü
  6. Çalışır durumda takılabilir
  7. 3.3V tek Güç kaynağı
  8. Çalışma Sıcaklığı Aralığı: X, C (0 ~ 70 ° C) anlamına gelir;I (-40 ~ 85 ° C).
  9. RoHS-6 uyumlu
Ürün numarası Dalgaboyu Veri hızı Mesafe TX Gücü RX Sens LD PD DDM
KSFP015531SL20X 1550nm / 1310nm 155 Mb / sn 20 km -15 ~ -8dbm <-33dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-3155SL20X 1310nm / 1550nm 155 Mb / sn 20 km -15 ~ -8dbm <-33dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-5531SL40X 1550nm / 1310nm 155 Mb / sn 40 km -9 ~ -3dbm <-33dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-3155SL40X 1310nm / 1550nm 155 Mb / sn 40 km -9 ~ -3dbm <-33dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-5549SL60X 1550nm / 1490nm 155 Mb / sn 60 km -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-4955SL60X 1490nm / 1550nm 155 Mb / sn 60 km -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-5549SL80X 1550nm / 1490nm 155 Mb / sn 80 km -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-4955SL80X 1490nm / 1550nm 155 Mb / sn 80 km -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-5549SL12X 1550nm / 1490nm 155 Mb / sn 120 km 0 ~ 5dbm <-34dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP01-4955SL12X 1490nm / 1550nm 155 Mb / sn 120 km 0 ~ 5dbm <-34dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-5531SL20X 1550nm / 1310nm 1,25 Gb / sn 20 km -9 ~ -3dbm <-22dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-3155SL20X 1310nm / 1550nm 1,25 Gb / sn 20 km -9 ~ -3dbm <-22dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-5531SL40X 1550nm / 1310nm 1,25 Gb / sn 40 km -5 ~ 0dbm <-23dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-3155SL40X 1310nm / 1550nm 1,25 Gb / sn 40 km -5 ~ 0dbm <-23dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-5549SL60X 1550nm / 1490nm 1,25 Gb / sn 60 km -2 ~ 3dbm <-24dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-4955SL60X 1490nm / 1550nm 1,25 Gb / sn 60 km -2 ~ 3dbm <-24dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-5549SL80X 1550nm / 1490nm 1,25 Gb / sn 80 km 0 ~ 5dbm <-24dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-4955SL80X 1490nm / 1550nm 1,25 Gb / sn 80 km 0 ~ 5dbm <-24dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP03-5549SL12X 1550nm / 1490nm 1,25 Gb / sn 120 km 0 ~ 5dbm <-30dbm DFB APD EVET
KSFP03-4955SL12X 1490nm / 1550nm 1,25 Gb / sn 120 km 0 ~ 5dbm <-30dbm DFB APD EVET
KSFP04-5531SL20X 1550nm / 1310nm 2,5 Gb / sn 20 km -5 ~ 0dbm <-18dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP04-3155SL20X 1310nm / 1550nm 2,5 Gb / sn 20 km -5 ~ 0dbm <-18dbm FP TOPLU İĞNE EVET
KSFP04-5531SL40X 1550nm / 1310nm 2,5 Gb / sn 40 km -2 ~ 3dbm <-20dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP04-3155SL40X 1310nm / 1550nm 2,5 Gb / sn 40 km -2 ~ 3dbm <-20dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP04-5549SL80X 1550nm / 1490nm 2,5 Gb / sn 80 km 0 ~ 5dbm <-28dbm DFB TOPLU İĞNE EVET
KSFP04-4955SL80X 1490nm / 1550nm 2,5 Gb / sn 80 km 0 ~ 5dbm <-28dbm DFB TOPLU İĞNE EVET

 

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395