products

Tek Mod 40km 25G SFP28 ER 25Gbps LAN WDM SFP Modülü

Temel bilgi
Marka adı: Opticking
Min sipariş miktarı: 100
Detay Bilgi
Vurgulamak:

Tek Modlu 25G SFP28 ER

,

40km 25G SFP28 ER

,

25Gbps LAN WDM SFP Modülü


Ürün Açıklaması

25 Gb / sn SFP28 LAN-WDM Alıcı-Verici, Tek Mod, 40 km Erişim

 

 

Açıklama

SFP28 alıcı-vericileri, 25.78Gbps veri hızını ve SMF ile 40km iletim mesafesini destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.

 

Alıcı-verici üç bölümden oluşur: bir EML lazer vericisi, bir trans-empedans ön yükselticisi (TIA) ile entegre edilmiş bir APD fotodiyot ve MCU kontrol ünitesi.Tüm modüller, sınıf I lazer güvenliği gereksinimlerini karşılar.

 

Alıcı-vericiler, SFP Çoklu Kaynak Anlaşması ve SFF-8472 dijital teşhis fonksiyonları ile uyumludur.

 

Ürün Özellikleri

  • 25,78 Gb / sn'ye kadar bit hızlarını destekler
  • Çalışır durumda takılabilir SFP + ayak izi
  • SMF iletimi için 40 km'ye kadar
  • Dubleks LC yuvalı SFP + MSA ve SFF-8472 ile uyumlu
  • RoHS ile uyumlu
  • Tek + 3.3V güç kaynağı
  • Gerçek Zamanlı Dijital Teşhis İzleme
  • Çalışma durumu sıcaklığı:Standart: 0 ila + 70 ° C

 

Başvurular

  • 25GBASE-ER

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395