products

DWDM 1532.68nm 1.25G SFP Modülü LC Konnektör 40km 80km 120km

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Opticking
Sertifika: CE, FCC, ISO9001
Model numarası: 1.25G SFP alıcı-verici DWDM 1532.68nm
Min sipariş miktarı: 50
Ambalaj bilgileri: kabarcık
Detay Bilgi
model: 1.25G SFP alıcı-verici DWDM 1532.68nm seçenek: 40km / 80km / 120km
Sertifika: CE, FCC, ISO9001 tip: SFP 1.25G
Dalgaboyu (nm): 1532.68nm
Vurgulamak:

1.25G SFP Modülü LC Konektörü

,

1532.68nm SFP Modülü LC Konektörü

,

1532.68nm SFP Optik Alıcı-Verici


Ürün Açıklaması

DWDM 1532.68nm 1.25G SFP Modülü LC Konnektör 40km 80km 120km

 

Uyumlu Çift Fiber SFP 1.25G Optik Alıcı-Verici DWDM 1532.68nm 40km/80km/120km

 

Kanal Dalga boyu (nm) Frekans (THZ) Kanal Dalga boyu (nm) Frekans (THZ)
C17 1563.86 191,70 C39 1546.12 193.90
C18 1563.05 191,80 C40 1545.32 194.00
C19 1562.23 191.90 C41 1544.53 194.10
C20 1561.42 192.00 C42 1543.73 194.20
C21 1560.61 192.10 C43 1542.94 194,30
C22 1559.79 192.20 C44 1542.14 194.40
C23 1558.98 192.30 C45 1541.35 194,50
C24 1558.17 192.40 C46 1540.56 194,60
C25 1557.36 192.50 C47 1539.77 194.70
C26 1556.55 192.60 C48 1538.98 194.80
C27 1555.75 192.70 C49 1538.19 194.90
C28 1554.94 192.80 C50 1537.40 195.00
C29 1554.13 192.90 C51 1536.61 195.10
C30 1553.33 193.00 C52 1535.82 195.20
C31 1552.52 193.10 C53 1535.04 195.30
C32 1551.72 193.20 C54 1534.25 195.40
C33 1550.92 193.30 C55 1533.47 195.50
C34 1550.12 193.40 C56 1532.68 195.60
C35 1549.32 193.50 C57 1531.90 195.70
C36 1548.51 193.60 C58 1531.12 195.80
C37 1547.72 193.70 C59 1530.33 195.90
C38 1546.92 193.80 C60 1529.55 196.00
ITU Dışı

1528.77nm-1563.86 arasındaki tepe dalga boyu

C61

C61 1528.77 196.10

 

Uygulamalar

  • Anahtar Arayüzüne Geç
  • Gigabit Ethernet
  • Anahtarlı Arka Panel Uygulamaları
  • Yönlendirici/Sunucu Arayüzü
  • Diğer Optik Bağlantılar

KSFP03-D0XXSL40X Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericiler, Küçük Form Faktörü Takılabilir Çoklu Kaynak Sözleşmesi (MSA) ile uyumludur.Alıcı-verici beş bölümden oluşur: LD sürücüsü, sınırlayıcı amplifikatör, dijital teşhis monitörü, DFB lazer ve PIN foto dedektörü.Modül veri bağlantısı, 9/125um tek modlu fiberde 40km/80km/120km'ye kadar.

  

Ürün özelliği

  • 1,25 Gb/s'ye kadar veri bağlantıları
  • 100GHZ DWDM ITU Izgarası,C-Bandı
  • DWDM DFB lazer verici
  • 9/125µm SMF'de 80 km'ye kadar
  • Çalışırken takılabilir SFP ayak izi
  • Dubleks LC/UPC tipi takılabilir optik arayüz
  • Düşük güç kaybı
  • Daha düşük EMI için metal muhafaza
  • RoHS uyumlu ve kurşunsuz
  • Tek +3.3V güç kaynağı
  • Dijital Teşhis İzleme arayüzünü destekleyin
  • SFF-8472 ile uyumlu
  • Kasa çalışma sıcaklığı

Ticari: 0°C ila +70°C

Endüstriyel: -40°C ila +85°C

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395