products

1U 96C tek Modlu Fiber Bağlantı Paneli fiber optik dağıtım çerçevesi

Temel bilgi
Marka adı: Opticking
Model numarası: 1U 96C MPO/MTP'den LC fiber patch panele
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: karton kutu
Yetenek temini: 10000 adet /ay
Detay Bilgi
Tip: 1U Fiber Bağlantı paneli Ürün adı: Tek Modlu Fiber Patch Panel
Bağlamak: MPO MTP Ekleme Kaybı: <i>MPO/MTP &lt; 0.35dB (Lower) or &lt; 0.75dB;</i> <b>MPO/MTP &lt; 0,35dB (Düşük) veya &lt; 0,75dB;<
Vurgulamak:

1U Single Mode Fiber Patch Panel

,

1U Fiber Patch Panel

,

96C Single Mode Fiber Patch Panel


Ürün Açıklaması

1U 96C Tek Modlu Fiber Patch Panel Fiber Optik Dağıtım Çerçevesi

 

Veri Merkezi için 1U 96 Bağlantı Noktalı MPT/MTP-LC Fiber Optik Patch Panel

 

Bu yüksek yoğunluklu fiber optik dağıtım çerçevesi, optik kabloların hızlı bağlantısını ve dağıtımını destekler.Bilgisayar odası, fiber optik iletişim sistemi, kablolu televizyon ağı, telekom ağı, LAN'lar, WAN'lar, FTTX projesi, veri merkezinde yoğun kablolama sistemi oluşturan optik sinyal bağlantısında yaygın olarak kullanılmaktadır.MTP/MPO koparma veya şerit fiber kabloyu içeriye yükler, konektör fişi ile kullanımı kolaydır.Yüksek yoğunluklu kapasiteli veri merkezlerinde fiber dağıtımını desteklemek için ideal bir ekipmandır.Basit ve hızlı kurulum, kompakt tasarım, yüksek hassasiyet, tak çalıştır vb avantajlara sahiptir.

 

Teknik özellikler:

  • 12x MPO/MTP - 8Core LC koparma patch kablosu yükleyin

  • Ön çerçevede 24x LC Quad adaptörler

  • Çekirdek Bağlantı için Arkada 12x MPO/ MTP adaptörleri

  • OM3, OM4, Singlemode fiber mevcut

  • Ekleme Kaybı: MPO/MTP < 0,35dB (Düşük) veya < 0,75dB;LC < 0.20dB

  • Dönüş Kaybı: Tekli Mod > 50dB

  • Premium Arka Tel Yönetim Tepsileri Dahildir

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395