products

Düşük Ekleme 1m 3m 7m 10m MPO MTP Patch Kablo SM MM fiber tipi

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Fiyat: USD
Ambalaj bilgileri: naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1500000 Adet/Aylık Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: mpo/mtp kablo demeti uzunluk: 1m,3m,7m,10m özelleştirilmiş
lif türü: SA,AA lif sayısı: 24, 36, 48, ..., 144
MTP/MPO konektör tipi: erkek, kadın, erkekten kadına
Vurgulamak:

10m MTP Patch Kablo

,

MTP Harness Kablo

,

7m MPO Patch Kablo


Ürün Açıklaması

Düşük Ekleme 1m 3m 7m 10m MPO MTP Patch Kablo SM MM Fiber Tipi

 

Düşük girişli SM MM MPO/MTP Kablo Demeti Patch Kabloları Patchcord Kablosu

 

MPO'dan xx'e çıkış kablosu, çeşitli optik fiberlerin ek ağ ekipmanı olmadan ayrı cihazlara yeniden dağıtılmasına izin verir.MPO-xx koparma kablolarının seçilmesi, karmaşık yüksek yoğunluklu ağ ortamları için toplam maliyeti ve kurulum süresini azaltır.

 

Özellikleri

Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
Mekanik Boyutlarda Yüksek Hassasiyet
Uyumluluk IEC 61754-7 Kesit spesifikasyonu
TIA / EIA 604-5 Tip MPO ile tanışın
RoHS uyumlu
%100 Optik test

 

Tip Bir Taraf B tarafı Elyaf Türü Fiber çekirdek kablo rengi Ceket kablo demeti
Standart MTP/PC (Erkek) FC/UPC SM G652D 4F Sarı PVC Çıkış 900u
Düşük kayıp MTP/PC (Kadın) FC/UPC SM 657 A1 8F su LSZH Yuvarlak 1.7mm
  MTP/APC (Erkek) SC/UPC SMG657 A2 12F macenta   Yuvarlak 2.0mm
  MTP/APC (Kadın) SC/APC SM G657 B 24F     Şerit 250u
    ST/UPC MM OM1 62.5/125        
    LC/UPC MM OM2 50/125        
    LC/APC MM OM3 50/125        
    E2000/APC MM OM4 50/125        
    E2000/PC          
             

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395