products

Plastik muhafazalı yüksek izolasyon Tek Modlu OM3 SC Tek Yönlü Adaptör

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE FCC ROHS
Min sipariş miktarı: 500
Ambalaj bilgileri: naylon poşet
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1500000 Adet/Aylık Adet
Detay Bilgi
Ürün adı: SC Adaptörü ev materyalleri: plastik
uygulama: FTTH özellik: Düşük Ekleme Kaybı, Yüksek izolasyon
adaptör tipi: FC ST SC LC
Vurgulamak:

OM3 SC Tek Yönlü Adaptör

,

FTTH SC Tek Yönlü Adaptör

,

OM3 SC Tek Yönlü Konnektör


Ürün Açıklaması

Plastik Muhafazalı Yüksek İzolasyonlu Tek Modlu OM3 SC Tek Yönlü Adaptör

 

Aktif cihaz sonlandırma telekomünikasyon ağları için SC Adaptörü OM3

 

Özellikleri

※ Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

※ Mekanik Boyutlarda Yüksek Hassasiyet

※ Telcordia GR-326-Core, IEC, TIA ile uyumlu

※ RoHS uyumlu

※ %100 Optik test

Adaptör Tipi mod Çekirdek Gövde Rengi Dişi Toz Kapağı Rengi Erkek Toz Kapağı Rengi
FC Erkek - LC Kadın Tek mod Basit Metal FC : Beyaz/Kırmızı/Mavi/Yeşil/Sarı/Siyah FC/SC/ST : Şeffaf
FC Erkek - SC Kadın çok modlu Basit Metal SC : Şeffaf/Yarı Şeffaf/Mavi/Yeşil/Bej/Siyah/Aqua/Macenta LC : Beyaz/Siyah/Şeffaf
FC Erkek - ST Kadın APC Basit Metal ST : Kırmızı/Mavi/Yeşil/Sarı/Siyah  
SC Erkek - FC Kadın  

Basit/

dubleks

Mavi veya Bej/Metal LC : Beyaz/Siyah/Mavi/Yeşil/Aqua/Yarı Şeffaf  
SC Erkekten ST Kadına  

Basit/

dubleks

Mavi veya Bej/Metal    
SC Erkek - LC Dişi (Metal)   Basit Mavi veya Bej/Metal    
LC Erkek - FC Kadın   Basit Mavi veya Bej/Metal    
LC Erkekten SC Kadına   Basit Mavi veya Bej/Metal    
LC Erkek - ST Dişi   Basit Mavi veya Bej/Metal    
ST Erkek - FC Kadın   Basit Metal    
ST Erkekten SC Kadına   Basit Metal    
ST Erkek - LC Dişi   Basit Metal    
SC Erkek - LC Dişi (Plastik)   Basit Mavi veya Bej/Metal    

 

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395