products

25G SFP28 Dubleks LC SR 850nm MM Fiber Optik Alıcı-Verici

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KSFP25-0085ML01X
Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Yetenek temini: Ayda 15000 birim
Detay Bilgi
Ürün adı: SFP28 Optik Alıcı-Verici Besleme gerilimi: 3.3V
Güç: -7~2dBm Veri hızı: 25Gb/sn
Arayüz: Dubleks LC İletim Mesafesi: 100m
lif türü: AA DDM: evet
Vurgulamak:

850nm MM Fiber Optik Alıcı-Verici

,

Çift Yönlü LC Fiber Optik Alıcı-Verici

,

25G SFP28 Fiber Optik Modül


Ürün Açıklaması

25G SFP28 Dubleks LC SR 850nm MM Optik Alıcı-Verici LC Konnektör

Özellikler

  • 25,78 Gb/s'ye kadar çift yönlü veri bağlantıları
  • Çalışırken takılabilir SFP+ ayak izi
  • 9/125 mm SMF'de 300 m'ye kadar
  • Dahili dijital teşhis fonksiyonları
  • 1310nm DFB lazer verici
  • Dubleks LC konektörü
  • Daha düşük EMI için metal muhafaza
  • RoHS uyumlu
  • Kurulan bağlantı ile 1,5W maksimum güç tüketimi
  • SFF 8472 ile uyumlu özellikler
  • Tek 3.3V güç kaynağı
  • Kasa çalışma sıcaklığı

 

Ticari: 0°C ila +70°C

Uzatılmış: -10°C ila +80°C

Özellikler

Ürün numarası dalga boyu Veri hızı Mesafe TX Gücü RX Sensörü LD PD DDM

KSFP25-0085SL03X

850nm 25.78Gb/sn 300 milyon -7~2 dBm <-10.5dBm DFB TOPLU İĞNE EVET

 

 

Uygulamalar

  • 25G Ethernet
  • eCPRI ve CPRI

Uyumlu

HW, HP,Cisco, H3C, Genel, ZTE, Arista, Dell, vb. ...

 

Mekanik Özellikler

25G SFP28 Dubleks LC SR 850nm MM Fiber Optik Alıcı-Verici 0

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395