products

Dubleks LC Konnektörlü 850nm 300m 25G SFP28 SR Fiber Optik Alıcı-Verici

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTICKING
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: KSFP28-0031SL03X
Min sipariş miktarı: 5
Ambalaj bilgileri: naylon poşet
Teslim süresi: PO onaylandıktan sonra 1-8 iş günü içinde
Yetenek temini: Ayda 15000 birim
Detay Bilgi
Ürün adı: SFP28 SR Optik Alıcı-Verici Besleme gerilimi: 3.3V
Güç: -7~2dBm Veri hızı: 25Gb/sn
Arayüz: Dubleks LC İletim Mesafesi: 300m
lif türü: çoklu mod DDM: evet
Vurgulamak:

25G SFP28 SR Fiber Optik Alıcı-Verici

,

300m Fiber Optik Alıcı-Verici

,

850nm Fiber Optik Modül


Ürün Açıklaması

Dubleks LC Konnektör 850nm 300m 25G SFP28 SR Optik Alıcı-Verici
 

Özellikler

 

Ürün numarası dalga boyu Veri hızı Mesafe TX Gücü RX Sensörü LD PD DDM
KSFP25-0031SL03X 850nm 25.78Gb/sn 300 milyon -7~2 dBm <-10.5dBm VCSEL TOPLU İĞNE EVET

 

Özellik

  • 25,78 Gb/s'ye kadar çift yönlü veri bağlantıları
  • Çalışırken takılabilir SFP+ ayak izi
  • 25/125 mm SMF'de 300 m'ye kadar
  • Dahili dijital teşhis fonksiyonları
  • 1310nm DFB lazer verici
  • Dubleks LC konektörü
  • Daha düşük EMI için metal muhafaza
  • RoHS uyumlu
  • Kurulan bağlantı ile 1,5W maksimum güç tüketimi
  • SFF 8472 ile uyumlu özellikler
  • Tek 3.3V güç kaynağı
  • Kasa çalışma sıcaklığı

 
Ticari: 0°C ila +70°C
Uzatılmış: -10°C ila +80°C

Endüstriyel: -40°C ila +85°C

 
Uygulamalar

  • 25G Ethernet
  • eCPRI ve CPRI

 

 
Neden Opticking'in 25G SFP28+1310nm LR Optik Alıcı-Vericisini seçmelisiniz?
(1) Yapı tasarımı, devre tasarımı, çözüm yönetimi, uyumluluk testi konularında uzman Ar-Ge ekibi mühendisleri. Ar-Ge ekibimiz herhangi bir sorunu çözebilir.
(2) Sıkı Kalite Kontrol Prosedürü (üç yıldan fazla garanti)
(3) İyi İş İtibarı ve Prestij. (yüksek teknoloji işletmesi)
(4) Rekabetçi fiyat ve en iyi hizmetler (fabrika fiyatı, 24 saat çevrimiçi yanıt)
(5) aktif ve pasif fiber optik ürünleri denizaşırı pazara ihraç etme konusunda zengin deneyimler. (25 yıldan fazla ihracat işi).
(6) Ar-Ge ekibi mühendisleri, yapı tasarımı, devre tasarımı, çözüm yönetimi, uyumluluk testi konularında uzmandır.
(7) Hızlı Liderlik Süresi. (bir hafta)

 

 

Uyumlu

HW, HP, Cisco, H3C, Genel, ZTE, Arista, Dell, vb. ...

 


Mekanik Özellikler

Dubleks LC Konnektörlü 850nm 300m 25G SFP28 SR Fiber Optik Alıcı-Verici 0

İletişim bilgileri
Fanny Xie

Telefon numarası : 86-139 2466 0395

Naber : +8613924660395